Modne ubrania i dodatki

Jesteś tutaj: » Strona główna » Odzież

Odzież

odzież używana - cały zestaw - dostawa całotirowa

 odzież używana - cały zestaw - dostawa całotirowa

Oryginalna odzież używana - niesort z Berlina. Zbiórki komercyjne wyłącznie w mieście. Typ zbiórek - kontener, d2d, szkoły. Towar nieoczyszczany, sprzedawany w takiej postaci w jakiej został pozyskany. Waga zestawu: od 15 do 19 ton, w zależności od rodzaju środka transportu (zwykła naczepa, mega, tandem). Cena obejmuje transport z Niemiec na miejsce do klienta na terenie Polski z ewentualna niewielką dopłatą. więcej »
Dodano: 2012-05-07
NiemcyCena: 3.1 zł

Rodzaj:unisex
Materiał:wszystkie

odzież używana niesortowana - tylko z miast

 odzież używana niesortowana - tylko z miast

Niesort ze zbiórek d2d i kontenerowych wyłącznie z dużych miast (obecnie Berlin, Stuttgart). Towar sprzedawany w takiej postaci w jakiej do nas trafia, bez żadnych zabiegów sortowniczych ani oczyszczających - tzw. "oryginał". Przy zamówieniach powyżej 500kg rabaty. Minimum logistyczne 200kg. więcej »
Dodano: 2011-04-03
NiemcyCena: 3.6 zł

Rodzaj:unisex
Materiał:wszystkie

Odzież

Każdy z nas lubi się dobrze prezentować. I choć nie szata zdobi człowieka, warto mieć w swojej szafie ubranie na każdą okazję, takie jak chociażby elegancki garnitur czy garsonka, sportowe bluzki i spodnie, strój służbowy oraz wizytowy, ciepłe kurtki na zimę, a także swobodne ciuchy do noszenia po domu. Dobrze dobrana garderoba podkreśli walory naszej sylwetki, nada nam odpowiedni do sytuacji wygląd i odzwierciedli nasz charakter.