Modne ubrania i dodatki

Jesteś tutaj: » Strona główna » Rękawice i rękawiczki

Rękawice i rękawiczki

RĘKAWICZKI SKÓRZANE damskie, męskie

Rękawiczki skórzane wyjściowe, w asortymencie wiosenno-jesiennym oraz zimowym. Cena od 45 zł netto. więcej »
Dodano: 2017-07-13
ZPUH EDAREXCena: 45 zł

Materiał:skóra
Kolor:czarny
Rodzaj:męskie
Rozmiar:18
19
20
21
22
23
24
25

Rękawice spawalnicze z dwoiny bydlęcej (Artmas)

 Rękawice spawalnicze z dwoiny bydlęcej (Artmas)

Oferowane przez nas rękawice spawalnicze z dwoiny bydlęcej wykonane zostały bardzo starannie, a ponadto posiadają zabezpieczone szwy przed przepalaniem. więcej »
Dodano: 2016-02-09
ArtmasCena: 13.28 zł

Materiał:skóra
Kolor:czerwony
Rodzaj:męskie

RĘKAWICE ZANIER HEAT.GTX Męskie

 RĘKAWICE ZANIER HEAT.GTX Męskie

Zanier Heat GTX to podgrzewane rękawice narciarskie wyposażone w lekkie (50gram) litowo-jonowe akumulatory oraz w procesor, który całkowicie kontroluje proces ogrzewania. Dzięki temu użytkownik może korzystać z rękawic w czasie dochodzącym nawet do 10 godzin. Na zewnętrznej stronie rękawic umieszczono przycisk, który pozwalają na wybranie jednego z trzech poziomów ciepła (o wybranym poziomie informuje dioda led). Akumulatory zastosowane w rękawicach, są odporne na niskie temperatury, wilgoć oraz wstrząsy. Dodatkowo użyto również membrany Gore-Tex®, która zapewnia wodoodporność oraz odpowiednie odprowadzenie wilgoci. Doskonale nadają się również do jesienno-zimowego latania zarówno dla paralotniarzy jak i motolotniarzy. więcej »
Dodano: 2014-12-16
Zanier

Materiał:skóra
Rodzaj:męskie
Rozmiar:L

RĘKAWICZKI

 RĘKAWICZKI

W imieniu firmy Gino Forino Gloves chciałbym wyrazić chęć nawiązania współpracy. Jesteśmy włoską firmą rodzinną z ponad stuletnią tradycją. Specjalizujemy się w produkcji najwyższej jakości rękawiczek. W swojej ofercie posiadamy także futra, kurtki skórzane, paski, portfele oraz torebki. więcej »
Dodano: 2011-09-08
GLOVES F.LLI FORINO SNC

Materiał:skóra